top of page

Pokerbaazi

Public·16 members

Max Payne 3 Full Indir Tek Link


Max Payne 3 Full indir Tek Link
Max Payne 3, Rockstar Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan ünlü bir aksiyon oyunu serisinin üçüncü oyunudur. Oyun, 2012 yılında PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmüştür. Oyunun Türkçe yaması da mevcuttur.


Oyunda, eski bir polis olan Max Payne karakterini yönetiyoruz. Max, sorunlu geçmişinden kaçmak için Brezilya'ya taşınmıştır. Burada, bir emlak kralı olan Rodrigo Branco'nun koruması olarak çalışmaya başlar. Ancak, Rodrigo'nun karısı Fabiana kaçırılınca, Max kendini büyük bir komplonun içinde bulur. Max, gerçeği ortaya çıkarmak ve hayatta kalmak için çeteler, paramiliterler ve karanlık güçlerle savaşmak zorundadır.


Download Zip: https://phimohosjons.blogspot.com/?uq=2w361F


Max Payne 3, serinin önceki oyunlarına göre daha gerçekçi ve sinematik bir deneyim sunuyor. Oyunun grafikleri, sesleri, animasyonları ve fizikleri oldukça gelişmiş durumda. Oyunun hikayesi de son derece etkileyici ve sürükleyici. Oyunda, Max'in geçmişine dair flashback sahneleri de yer alıyor. Oyunun atmosferi de Brezilya'nın farklı bölgelerini yansıtıyor. Oyunda, gece kulüpleri, favelalar, stadyumlar, ofis binaları gibi çeşitli mekanlar bulunuyor.


Oyunun en önemli özelliklerinden biri de yenilenmiş atış mekaniği. Oyunda, silahlar gerçek hayattaki gibi davranıyor ve her silahın kendine özgü bir ağırlığı, tepmesi ve sesi var. Oyunda, silah değiştirme sistemi de bulunuyor. Max, elindeki silahları bırakmadan başka silahları alabiliyor. Ayrıca, Max'in vücuduna isabet eden kurşunlar da görünüyor ve kanama efekti de mevcut. Oyunda, Max'in imza hareketi olan bullet time da geri dönüyor. Bullet time sayesinde, Max zamanı yavaşlatabiliyor ve düşmanlarına daha kolay nişan alabiliyor.


Oyunun diğer bir özelliği de online çok oyunculu modu. Oyunda, sekiz farklı çok oyunculu mod bulunuyor. Bunlar arasında Gang Wars, Payne Killer, Deathmatch gibi klasik modların yanı sıra, oyuncuların kendi kurallarını belirleyebildiği Arcade modu da var. Oyunda, çok oyunculu modda da bullet time kullanılabiliyor. Ayrıca, oyuncular kendi karakterlerini özelleştirebiliyor ve çeşitli silahlar, ekipmanlar ve yetenekler seçebiliyor.


Max Payne 3 Full indir Tek Link ile bu muhteşem oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun tek link indirme seçeneği sayesinde, oyunu kolayca ve hızlıca bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Oyunun boyutu yaklaşık 35 GB'dir. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şunlardır: • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (64 bit) • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.6 GHz • RAM: 2 GB • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8600 GT / AMD Radeon HD 3400 • DirectX: 9.0 • Sabit Disk: 35 GB
Oyunun Türkçe yamasını da [buradan] indirebilirsiniz. Oyunun Türkçe yaması, oyunun tüm metinlerini ve altyazılarını Türkçeye çeviriyor. Oyunun seslendirmeleri ise İngilizce olarak kalıyor. Oyunun Türkçe yamasını kurmak için, yama dosyasını indirdikten sonra, oyunun kurulu olduğu dizine kopyalamanız ve yama kurulumunu başlatmanız yeterlidir.


Max Payne 3 Full indir Tek Link ile aksiyon dolu bir maceraya atılın. Eski bir polis olan Max Payne, Brezilya'da zorlu bir görevi tamamlamak için mücadele ediyor. Max Payne 3, serinin en iyi oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Oyunun grafikleri, sesleri, hikayesi ve oynanışı sizi büyüleyecek. Oyunu tek link indirerek hemen oynamaya başlayın.


 • About

  Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

  bottom of page